Oğlak burcu hamileliği, anneleri ve bebeklerin özellikleri

Oğlak burcu anneleri genellikle çocuklarına arkadaş gibi yaklaşan, onların özgürlüklerini kendi özgürlükleri kadar önemseyen, kesinlikle oldukça neşeli, öğrenmeye ve öğretmeye aç annelerdir. Çocuklarına her zaman bir arkadaş ve bir dost gibi yaklaştıkları için kesinlikle onları yaptıkları hatadan dolayı yargılamayacaklardır.

Bununla birlikte çoğunlukla onları dinleyecek ve onların kendilerinden herhangi bir şeyi gizlememeleri için tüm içten duygularını göstereceklerdir.
Oğlak burcu hamileliği biraz sıkıntılı olabilir.

Çünkü oğlak burcu kadınları genellikle hamileliği telaşla karşılamaktadır. Bu nedenle eşlerinden yoğun olarak destek bekleyen oğlak burcu kadınları çocuklarına iyi bakamayacak olma ihtimalini düşünerek oldukça büyük bir stres yaşarlar. Bunun yanında oğlak burcu doğum sırasında da genellikle panik yaşamaktadır.

Ama doğum olduktan ve bittikten sonra elbette çocuğunu büyütmek için elinden geleni fazlasıyla yapacak olan bu anneler bebeklerini büyütürken onların da bireysel ihtiyaçlarını düşünür ve ona göre hareket eder.
Oğlak burcu bebekleri neşeli, özgür ruhlu, keşfetmeye ve öğrenmeye açık, maceraperest bebeklerdir.

Daha çok küçükken bile o kadar bilge gözükürler ki sevimliliklerine ve zekalarına hayran olmamanız işten değildir. Birçok konuda bilgi sahibi olmak isteyen bu bebekler büyüdüklerinde daha da meraklı olurlar. Kesinlikle yalnızlığa katlanamayan bu çocuklar aynı zamanda özgürlüklerine de oldukça düşkün olacaklardır. Sizin yapmanız gereken onların öğrenme güdülerini teşvik etmek ve onlara güvendiğinizi belli etmektir.

Konunun devamı olarak Yengeç burcu bebekleri anneleri ve hamilelik özellikleri makalemizi okumanızı öneriyoruz.
REKLAM REKLAM REKLAM
Aslan burcu bebekleri, anneleri ve hamilelik özellikleri

Aslan burcu bebekleri, anneleri ve hamilelik özellikleri

Aslan burcunda doğan anneler oldukça sempatik, sevecen ve pozitif olacaklardır. Özgürlüklerine oldukça fazla düşkün olan aslan burcu anneleri çocuklarının da özgür olmasını teşvik edeceklerdir. Genellikle çocuklarını arkadaşça dinleyecek olan bu anneler, onları disiplin altına sokmak yerine onlarla sorunları birlikte değerlendirme yolunu seçeceklerdir. Genellikle çocukları ile oyun oynayan aslan burcu kadınları bazen onlarla ağız dalaşına bile girebilirler. Aslan burcu hamileliği

Devamını oku..
Koç burcu hamileliği, anneleri ve bebeklerin özellikleri

Koç burcu hamileliği, anneleri ve bebeklerin özellikleri

Koç burcu genellikle pozitif enerjinin, şansın ve maceranın simgesi olarak bilinmektedir. Koç burçlarının özgürlüğe düşkün olduğunu ve ateş grubunda yer aldıklarını pek çoğumuz bilir. 21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında doğdukları söylenen koç burcundaki kişiler bağımsız ruhları ve enerjik yapıları ile çevrelerine enerji katarlar. Koç burcu hamileliği oldukça stresli geçer. Genellikle koç burcu kadınları hamilelikleri sırasında çevrelerinden çok fazla destek talep eder. Koç burcu

Devamını oku..

Yorum Yaz


Hamilelik Hesaplama

Son adetinizin ilk gününü yazınız.

Gün:
Ay:
Yıl:
-

hafta ve günlük hamilesiniz

Bebeğinizin tahmini doğum tarihi:


Hamilelik 280 gün, yani 9 ay 10 gündür.
Hamileliğin başlangıcı adetin ilk günü kabul edilir.